Powered by ProofFactor - Social Proof Notifications
  • O nas

 

Kim jestem? 

Mam na imię Patryk i sklep milydrobiazg prowadzę od 2018 roku. Przez 10 lat pracowałem w korporacji ubezpieczeniowej. Jednak to nie było to. Szukając pomysłu na siebie postanowiłem sprawać radość sobie oraz innym. 

Podobno mężczyżni kończą dojrzewanie w wieku 13 lat i potem już tylko rosną. Właśnie taki jestem. Duży chłopiec :) lubię drobiazgi, gadżety i tym podobne. Szczególnie uwielbiam zdalnie sterowane zabawki. Jest mi o tyle łatwiej, że wychowuję dwie córki. Sprawdzając różne gadżety mam przy tym dużo zabawy. W planach miałem prowadzić kanał na YouTubie, na którym będę prowadził unboxing, czyli rozpokowywanie rzeczy, które mam w sklepie. Niestety natura dziecka i ten brak cierpliwości powoduje to, że pudełka od razu rozrywam aby sprawdzić co jest w środku. :) 

 

Misją sklepu www.milydrobiazg.pl jest sprawianie radości, zadowolenia i uśmiechu. Nie ważne czy miły drobiazg lub gadżet jest dla Ciebie czy też na prezent. 

 

Wizja sklepu www.milydrobiazg.pl

Być najpopularniejszym sklepem z miłymi drobiazgami oraz gadżetami w Polsce, dzięki bogatej ofercie produktowej oraz pozaziemskiej obsłudze klienta.