Ciemność, widzę ciemność.

Jesień już na dobre zadomowiła się w naszym kraju. Drobnymi kroczkami zbliża się zima. Dni stają się coraz krótsze. Mgły i opady atmosferyczne zaczynają nam doskwierać prawie codziennie.

Wychodząc z pracy nie widzimy już naszego ukochanego słoneczka, lecz ciemność. W takich warunkach my piesi i rowerzyści jesteśmy słabo widoczni dla kierowców. Sklep z prezentami milydrobiazg.pl przygotował specjalnie dla was zestaw produktów, które zwiększą waszą widoczność i zapewnią to, że każdy się za wami oglądnie.

Świecąca zawieszka LED

A wystarczy jeden mały drobiazg do naszej garderoby. Zawieszka Led idealnie pasuje do plecaka, kurtki, czy też torebki. Świecąca zawieszka sprawdzi się również jako idealny gadżet do obroży naszego ukochanego psa.

Wychodząc na spacer z naszymi dziećmi bardzo łatwo jest je stracić z oczu. Ja na spacerze użyłem ostatnio świecącejzawieszki i moja córka była widoczna nie tylko dla mnie ale również dla innych.

Natasza i zawieszka LED

Zawieszka LED

Świecące JAJA nie tylko dla panów

Oprócz świecacej zawieszki w naszym sklepie z prezentami znajdziesz również inny rodzaj światełka, który idealnie pasuje do roweru. Świecące jaja możesz również przy mocować do torebki bądź plecaka. Te jaja to nie tylko idealny prezent dla mężczyzny to również idealny prezent dla kobiety - bo kobiety mają czasami większe jaja niż faceci.

Świecące JAJA

Kamizelka odblaskowa

Kamizelka odblaskowa idealnie spełni swoje zadanie tj. zwiększenie widzialności nie tylko przy aucie ale również na spacerze w terenie niezabudowanym. Rozmiar xxxl pozwoli swobodnie założyć kamizelkę na zimową kurtkę.

Kamizelka odblaskowa

Odblaskowe smycze dla naszych pupili.

Dla różnej maści naszych pupili milydrobiazg.pl przygotował różnej wielkości szelki odblaskowe jak i również świecące smycze.

Obroża LED

Uniknij mandatu.

Czy wiesz, że za brak elementu odblaskowego grozi mandat do 100 zł? Obowiązek noszenia elementów odblaskowych przez wszystkich pieszych poruszających się po zmierzchu poza obszarem zabudowanym wszedł w życie w dniu 31 sierpnia 2014 roku. Zapraszamy do kategorii Bądź widoczny - bądź bezpieczny